Skip to content

Euro Dizayn Havalandırma Sistemleri Firması, endüstriyel bir ortamda ve çevresindeki havanın kalitesini iyileştirmek ve korumak için en etkili mühendislik kontrol yöntemi olan endüstriyel havalandırma sistemleri uygulamalarında uzmanlaşmıştır. Euro Dizayn Havalandırma Sistemleri Firması hava kalitesi kontrol stratejinizde size yardımcı olacaktır. Proje boyutu asla bir sorun değildir; 100 ila 250.000 CFM arasındaki projeleri ele aldık.

Havalandırma Sistemlerinde 25 Yıllık Deneyim

Endüstriyel havalandırma sistemleri ekipmanına ihtiyaç duyan müşteriler için anahtar teslimi, mühendislik çözümleri sağlama konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. Petrol ve gaz üretimi ve iletiminden, kojenerasyon prosesi ve diğer enerji santralleri türlerine, çoğu endüstriyel üretim ve depolama endüstrisine kadar tüm endüstrilerde akustik kontrol tasarımları, hava işleme ve HVAC sistemlerine sahip büyük hava hareketli ekipmanları yaygın olarak geliştiriyoruz.

havalandırma sistemleri

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri, 3D modelleme yetenekleri ile eksiksiz mühendislik, imalat, akustik analiz, titreşim analizi ve tasarımına sahiptir. API, NEC, NFPA ve FERC standartlarını, müşterilerimizin zorlu endüstri zorluklarıyla ilgili oldukları için biliyoruz. Performans spesifikasyonlarını ve projeye özel istenen sonuçları alıyoruz ve müşterilerimiz için komple anahtar teslimi sistemler tasarlıyoruz. Zorluk ne olursa olsun, Euro Dizayn Havalandırma Sistemleri Firması bir çözüm sağlayabilir.

İyi Havalandırma Şartlarının Sağlanmasıyla Fayda Getirecek Sonuçlar

Çalışanlar için Konforu Artırın

Hiç kimse rahatsız edici bir çalışma ortamına gitmekten ve bütün gün bilgisayar başında titremekten veya terlemekten hoşlanmaz. İnsanlar hayatlarının çoğunu kapalı ortamlarda çalışarak geçirirler. İç ortam hava kalitesi ve sıcaklığı rahat bir seviyede ise rahatlamaları daha olasıdır. Rahat bir ortamda günün işlerine odaklanmak daha kolaydır. 

Çalışan Verimliliğini Artırın

İyi hava kalitesi ve havalandırma konsantrasyonu, karar verme becerilerini, iş tatminini, dayanıklılığı, enerjiyi ve çok daha fazlasını destekler. Sadece çalışanlar çok sıcak veya soğuk olmaktan ya da havasız bir atmosferde olmaktan rahatsız olmayacaklar. Daha düşük CO2 seviyeleri ve daha yüksek temiz hava ve oksijen seviyeleri, beynin en yüksek potansiyelinde çalışmasına yardımcı olur.

Bir Harvard çalışması, daha iyi hava kalitesi ile daha iyi karar verme performansı arasında doğrudan bir bağlantı buldu. Spesifik olarak, düşük CO2 seviyelerine (600 ppm) sahip hava, katılımcıların daha yüksek seviyede çalışmasına ve strateji oluşturmasına olanak sağladı. Çalışma ayrıca, yeşil sertifikalı binalardaki çalışanların bilişsel işlev testlerinde standart binalardaki işçilere göre daha yüksek puan aldığını buldu. Rahat hava sıcaklığı da daha yüksek üretkenliğe katkıda bulundu.