Hakkımızda

Burdasınız: Anasayfa \ Kurumsal \ Hakkımızda

1975 yılında  İSTANBUL Galatasarayda havalandırma sektörüne adım atan firmamız,1997 yılında kurucumuzun vefatından dolayı;dürüstlüğü,saygınlığı ve tecrübesiyle örnek olduğu varisi liderliğinde değişen ülke şartları ve anlayış mantalitesiyle kalitesinden ödün vermeden 2007 yılına dek KIRMIZIOĞLU adı altında faaliyet göstermiş olup 2007 yılı itibari ile EURODİZAYN HAVALANDIRMA KLİMA SİSTEMLERİ VE İKLİMLENDİRME TEKNOLOJİLERİ  olarak faaliyetini başarıyla devam ettirmektedir.

Firmamız, 38 yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi bir görev bilmiştir. Tecrübesiyle, yalnızca firma müşterileriyle değil, aynı branşta hizmet veren firmalarada ışık tutan firmamız, tecrübeli kadrosu ile 1997 yılında kurucumuzdan aldıkları bayrağı ülke menfaatleri doğrultusunda başarıyla temsil etmekten onur duyar.Yurtdışında Türkmenistan,Azerbaycan,Rusya ve Irak gibi ülkelerde imza attığıı başarılı projelerle ülkemizi başarıyla temsil etmektedir.

Kalite Politikamız: Kaliteli işçilik, gününde teslim, yuksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman olanağıyla siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerleyeceğimizi umarız.

BİRLİKTE ÇALISABİLMEK TEMENNİSİYLE.

SAYGILARIMIZLA…


WhatsApp Mesaj Yolla