Egzos Menfezleri

menfezler1

Menfezler

Toplayıcı Menfez: Havalandırma sistemlerin de emiş menfezi olarak kullanılmaktadırlar.Özel çekilmiş alüminyum profilden,tek sıra kanat yapısına sahip olarak imal edilirler.Damperli modeli de imal edilmektedir,istenilen renkte eloksal,analog veya eloktrostatik fırın boya yapılabilir.

Dağıtıcı Menfez:Havalandırma sistemlerin de üfleyici menfez olarak kullanılırlar.Özel çekilmiş alüminyum profilden çift sıra kanat yapısına sahip olarak imal edilirler.El ile rahatlıkla ayarlanabilir aerodinamik yapıya sahip kanatlar ile hava akışına istenilen yön ve çıkış hızı verilebilir.Atış mesafesi ayarlanabilir.Damperli modelide imal edilmektedir.İstenilen renkte eloksal,analog veya eloktrostatik fırın boya yapılabilir.

Lineer Menfezleri:Havalandırma sistemlerin de emiş ve üfleme menfezi olarak kullanılırlar.Özel çekilmiş alüminyum profil ve özel kesilmiş alüminyum sacdan imal edilir.İstenilen renkte eloksal,analog veya eloktrostatik fırın boya yapılabilir.

Kapı Transfer Menfezleri:Komşu mahaller arasında hava transferi menfezi olarak kullanılır.Minimum bölme kalınlığı 30mm’dir.Her iki yöndeki çerçeveleri ile dekoratif bir görünüm sağlar.Özel çekilmiş alüminyum profilden imal edilir.İstenilen renkte eloksal,analog veya eloktrostatik fırın boya yapılabilirler.

Kare Petek Menfezleri:Havalandırma sistemlerin de emiş menfezi olarak kullanılır.Özel çekilmiş alüminyum profil ve özel kesilmiş alüminyum sacdan imal edilir.İstenilen renkte eloksal,analog veya eloktrostatik fırın boya yapılabilir.

Yuvarlak Kanal Menfezleri:Yuvarlak hava kanalı uygulamalarında üfleme veya emiş menfezi olarak kullanılırlar.
Özel çekilmiş alüminyum profilden tek veya çift sıra kanat yapısına sahip olarak imal edilir. Yuvarlak hava geometrisine uygun damperli modeli de imal edilmektedir.İstenilen renkte eloksal, analog veya eloktrostatik fırın boya yapılabilir.

Diğer Yazılar