Güngören havalandırma

Havalandırma sektörünün en büyük avantajı her il ve ilçede u sektör üzerine faal olan işletmeleri bulabilmektir. Diğer sektörlere oranla hemen hemen her il veya ilçede mutlaka mevcuttur. Bazı firmaların ise her ilçede bulunmalarına imkan olmadığından onlar sadece kendi çevresndeki yakın ilçelere hizmet vermektedirler.

Eurodizayn havalandırma klima sistemleri firması olarak İstanbul ilinin hemen hemen her ilçesine hizmet vermekteyiz. 38 yılı aşkın tecrübesi ile her firmaya özel çözümler üretmektedir. Havalandırma sektöründe yalnızca hava kanalları değil, hücreli fanlar, salyangoz fanlar, ısı geri kazanım cihazları, klima santralleri, menfezler, anemostadlar, ellicent aspiratörler, davlumbazlar ve havalandırma ile ilgili aklına gelecek bütün ürünlerin üretimini, satışını ve uygulamasını yapmaktadır.

Geniş referans kitlesine sahip olan eurodizayn havalandırma klima sistemleri firması Türkiye’nin en köklü firmaları ile çalışmaktadır. Birçok kamu kurum ve kurluşlarının da havalandırma ve klima sistemleri uygulamasını başarı ile yapmıştır.

Diğer Yazılar

WhatsApp Mesaj Yolla